عسل کوهی|عسل وحشی|خرید عسل ارگانیک

سایت عسل کوهی طبیعی با ارائه بهترین عسل طبیعی در ایران عسل وحشی و عسل های طبیعی ارگانیک ،عسل کنار، عسل گون و عسل اکالیپتوس از زنبورستان های خود با داشتن پروانه زنبورداری و سابقه زنبورداری بیش از 25 ساله مفتخریم که اولین فروشگاه اینترنتی عسل طبیعی بدون واسطه هستیم و عسل طبیعی اصل را کاملا خالص و ارگانیک به دست مصرف کنندگان عسل و افراد نیازمند به عسل دارویی در سراسر ایران می رسانیم. برای خرید اینترنتی عسل وحشی یکی از مرغوبترین عسل های طبیعی در ایران که استفاده دارویی فراوانی دارد بستری مطمئن برای شما ایجاد کرده ایم و این نکته را بیاد داشته باشید که عسل وحشی کوهستان بسیار محدود است و ما همیشه موجود نداریم.

عسل کوهی طبیعی

اگر به فکر خرید عسل کوهی طبیعی خام یا عسل وحشی هستید با مطالعه مطالب سایت عسل کوهی راجع به خواص عسل طبیعی و روش های نوین عسل درمانی ابتدای با راههای شناخت عسل طبیعی آشنا شوید و فواید عسل طبیعی و عسل وحشی را مطالعه و مقایسه کنید.
شاید این سوال همیشه در ذهن شماست که عسل طبیعی را چگونه بشناسیم؟ امروزه صداقت در جامعه ما بسیار کمرنگ است ،سایت ها و کانال هایی را روزانه رصد میکنم که با تهیه عکس عسل وحشی از اینترنت و درج آن در وبسایت خود ابتدا خود را زنبوردار معرفی کرده و سپس سعی در فریب مردم و فروش عسل طبیعی یا عسل تقلبی به جای عسل وحشی دارند.

عسل کوهی وحشی 

نکته : خیلی ها در تماس های تلفنی که با ما میگیرند این سوال را می پرسند که تشخیص عسل طبیعی چگونه است؟ یا راه شناخت عسل طبیعی از تقلبی چی است؟ ببینید دوستان مهم ترین رکن شناخت عسل طبیعی از مصنوعی یا غیر طبیعی، ابتدا وجدان و شرافت زنبوردار (تولید کننده بدون واسطه )است که صادقانه به مشتری بگه عسل اصل هست یا غیر طبیعی، زنبوردار باید آنقدر وجدان کاری و شرافت داشته باشه و پولی که به زن و و بچش میده از راه فروش عسل، حلال باشه ،دروغ نگه تا اون پول صرف دارو درمان نشه، پس اینو خوب یادتون باشه مهم ترین راه تشخیص عسل طبیعی وجدان کاری زنبوردار است ( صرفا زنبوردارتولید کننده نه دلال و واسطه های سودجو )

پیشنهاد میکنم برای خرید عسل طبیعی در وهله اول از یک شخص زنبوردار که شناخت کافی به او دارید خرید کنید. سایت های زیادی با شعار صداقت و اخلاق و… ادعای داشتن عسل طبیعی وحشی دارند و متاسفانه قیمت عسل وحشی بهانه ای شده برای فریب مردم توسط عده ای سودجو. لذا فریب عکس ها و مطالب هر سایتی را نخورید و با مطالعه و تحقیق کامل اقدام کنید برای خرید عسل طبیعی یا خرید عسل وحشی.

عسل کنار ، عسل گون ، عسل اکالیپتوس

سایت عسل کوهی بستر مطمئنی برای فروش اینترنتی عسل طبیعی بوجود آورده است، برای خرید عسل کوهی طبیعی ، عسل کنار ( عسل سدر ) ،خرید عسل گون ، فروش عسل گون ،فروش عسل کنار،عسل اکالیپتوس و عسل وحشی با ما تماس بگیرید و ابتدا مشاوره رایگان خرید عسل طبیعی دریافت کنید.ما همیشه بر این باوریم که فروش پایان کار نیست، بلکه آغاز یک تعهد است.
لذا با توجه بر اینکه عسل را باید با اعتماد خرید نه امتحان، به شما هموطنان شریفمان تعهد اخلاقی و وجدانی می دهیم که همیشه با توکل بر خداوند، مرغوبترین عسل های طبیعی را تقدیم کنیم و اینکه در زنبورستان ما تمام فصول بر روی مردم جهت بازدید باز است.

خرید عسل ارگانیک

تمامی عسل های 100%طبیعی و خام زنبورداری برادران معصومی قشقایی جهت آسودگی خاطر مصرف کنندگان و بیمارانی که نیازمند مصرف عسل خام هستند (از بیماران دیابتی تا شیمی درمانی و … ) در آزمایشگاه های پیشرفته مواد غذایی که زیر نظر و مورد تایید معاونت غذا و دارو دانشگاه علوم پزشکی است ،انالیز می شوند و برگه آنالیز آنها موجود است. این تضمین و تعهد را به مصرف کنندگان محصولاتمان می دهیم که ما صرفا به فکر فروش عسل طبیعی نیستیم و سلامت محصول و مشتریانمان بیش از هر چیزی برایمان اهمیت دارد،لذا در صورت اثبات اینکه عسل های ما غیر طبیعی یا غیر استاندارد و یا خدای ناکرده عسل تقلبی باشند، پنج برابر وجه عسل را به شما برگشت خواهیم داد.
به همین خاطر است که از مدیران ارشد وزارت خانه ها تا بازیگران مطرح سینما و اصحاب رسانه و… مشتریان دائمی ما هستند.

صداقت، مهمترین راز تداوم یک کسب و کار است. ما در مجموعه زنبورداری معصومی و سایت عسل کوهی، این جمله را زندگی می کنیم. در طی سالیان گذشته، عسل کوهی، رضایت حده اکثری خریدارن را نه شعار خود بلکه باور و اعتقاد قلبی خود می داند و مجددا یادآور میشویم که همیشه بر این باور بوده ایم که «فروش پایان کار نیست، بلکه آغاز یک تعهد است»

عسل کوهی طبیعی